Диск «Стабільний тиск», «Ефект Бетховена». С.Недериця
Ціна - 65 грн.
До кошикуКниги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг
Список композицій:
Symphony No.4 in B-dur, Op.60
1. - I. Adagio - Allegro vivace
2. - II. Adagio (звуки океану)
3. - III. Allegro vivace
4. - IV. Allegro ma non troppo.
Symphony No.6 in F-dur, Op.68 (Пасторальна)
5. - I. Allegro ma non troppo (звуки села)
6. - II. Andante molto mosso (весняний ліс)
7. - III. Allegro
8. - IV. Allegro (звуки дощу, грози)
9. - V. Allegretto (звуки жайворонка і соловейка)
10. Соната № 8, патетична, 3 частина Рондо Allegro
Що таке тиск. Трохи теорії
Верхній тиск (систолічний) показує, з якою силою серцевий м'яз виштовхує кров'яну масу в артерії. У записі це виражено першою цифрою.
Нижній тиск (діастолічний) показує, з якою силою м'язовий апарат судин пручається кров'яного тиску в них, тобто який тонус судин. М'язовий тонус судин безпосередньо залежить від реніну - ферменту, що виробляється юкстагломерулярним апаратом нирок.
Таким чином, артеріальний тиск, верхній і нижній, - це показник роботи серця і нирок, відповідно. Якщо серцевий м'яз з якихось причин виштовхує кров з більшою силою, то верхній тиск підвищується, з меншою - знижується. Якщо через якусь хворобу нирок виробляється менше реніну, то нижній тиск знижується, якщо більше - підвищується.
Важливу роль у регуляції тиску грають також і гормони надниркових залоз - адреналін і норадреналін. Отже, якщо у людини здорові серце і нирки, то проблем з тиском у неї не повинно бути!!! А якщо є? Ви, напевно, вели малорухливий спосіб життя, харчувалися переважно жирною, консервованою їжею, і Вас гнітили важкі думки? Немає проблем, ми це виправимо. З сьогоднішнього дня Вам необхідно все робити навпаки. До речі, консерванти та барвники, які додаються при виготовленні ковбас, сирів та інших продуктів, особливо ефективно знищують мозковий шар наднирників!!! Детальніше читайте про це в моїй книзі «Структурована вода вдома», яка нещодавно вийшла.
Тепер про Музику. Я давно думав про створення цього диску і, слухаючи дуже багато музики, прийшов до висновку, що найстабільніша - музика Бетховена! Саме його 4-а, 6-а симфонії і 3 частина «Патетичної сонати» для фортепіано дали найшвидший результат під час музично-терапевтичних сеансів, які я регулярно проводжу вже 10 років. Симфонія № 4 пронизана настроєм щастя і безтурботною просвітленою радістю!.. Симфонія № 6 - це програмний твір, тому що сам автор назвав її «Пасторальна»!!! Це величний, натхненний гімн Природі!!! Бетховен власноруч написав до кожної частині невеликий пролог.
- 1 ч. «Пробудження радісних почуттів від прибуття в село».
- 2 ч. «Сцена біля струмка». Один з епізодів 2-ї частини відомий як «пташине тріо». У ньому флейта подібна трелям солов'я, гобой - співу перепілки, а кларнет - голосу зозулі.
- 3 ч. «Веселе збіговисько селян».
- 4 ч. «Гроза. Буря».
- 5 ч. «Пастуша пісня». Щасливі та вдячні почуття після бурі... Особливим ефектом стабілізувати тиск володіє «Рондо» - третя частина «Патетичної сонати» Бетховена! Як можна частіше слухайте цю фантастичну музику і будьте здорові!!!
З Любов'ю С.Недериця!
0 комент.
Залиште коментар або відгук
(**) - обов'язково