Юні мандрівники

Книги, Новинки видавництва

Ціна - 109 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

Авторка: Олеся Янцелевич
Ілюстрації: Поліна Родрігес
Обкладинка: м‘яка
Сторінок: 28
Розмір: 220 х 220 мм
Вік: від 5 до 9 років
Серія: єкологичне виховання
Музичне оформлення: Стефана Недериці (завантажується на нашому сайті)
Верстка: Ольги Кришталь
Редагування: Валерія Терзи

Все своє дитинство Свят мріяв підкорити морську стихію, годинами просиджував на березі річки Кривого Торця і запускав разом із найкращим другом Сашком кораблики. А якось навіть справжній човен готували до пригод на швидких хвилях. Чи вдалося це ім? Про це ви дізнаєтеся з історії. Разом із хлопцями побуваєте в Антарктиді.  Познайомитеся з кумедними пінгвінами.

Ми всі колись були маленькими мрійниками. Але чи всі втілили свою дитячу мрію в життя?

Історія навчить наполегливості у досягненні мрій, любові до тварин, до друзів, до світу в якому живемо, розповість про родинні цінності, про побут хлопчаків.

І якщо б ця розповідь була суцільною вигадкою, то в неї було б тяжко повірити, але це не так. Головному героєві в дійсності довелося все це пройти і стати видатною і відомою людиною зі званням «залізного капітана» дальнього плавання. За його походами на швертботі спостерігала вся наша країна і транслювало національне радіо, описували в журналах.

Історія фантастична, частково біографічна (прототип головного героя з реального життя), от цікава як і в прочитанні дорослими дітям, так і для самостійного читання.


0 комент.

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково