Особлива Орися

Книги, Новинки видавництва

Ціна - 99 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

Авторка: Олеся Янцелевич
Ілюстрації: Юлія Сайвай
Обкладинка: м‘яка
Сторінок: 88
Розмір: 150 х 220 мм
Вік: від 5 до 15 років
Серія: єкологичне виховання
Музичне оформлення: Стефана Недериці (завантажується на нашому сайті)
Верстка: Ольги Кришталь
Редагування: Валерій Терзи

Про книгу:

Яся, учениця другого класу, отримала в школі цікаве творче завдання – створити оригінальне родинне дерево. І не аби яке, а саме «оригінальне»! А це вам не в телефоні в ігри грати! Цими вміннями вже нікого не здивуєш. А наша Яся має втерти носа однокласницям й виконати це завдання якнайкраще! Що ж може розповісти про своїх рідних дівчинка? Тут без маминої допомоги ніяк.

Виявляється, Ясіна мама теж була колись маленькою. Орися - так іі звати, була особливою дитиною. В чому ж була та особливість? Про це ви дізнаєтеся з повісті.

А ще потрапите в минуле. Подорож дитинством Орисі - складні вісімдесяті. От тільки дівчинка не відчуває тих складнощів. Вона ж пустотлива мрійниця, як і більшість дітей. Хоче гратися й вірить, що вміє чаклувати. Любить свою родину й піклується про всіх, як тільки може. Особливими для Орисі є іі дідусь і бабуся.

Безліч цікавих історій трапилося з особливою Орисею. Ясі цікаво слухати, розглядати мамин старий альбом із фотокартками, дізнаватися більше про свій рід і про саму себе.

А вам цікаво? Якщо так, тоді зручніше вмощуйтеся в кріслі з теплим пледом і липовим чаєм із медом, і будемо разом слухати, що ж розповість Ясі її найніжніша жінка в світі.

Про авторку:

Олеся Янцелевич за освітою філологиня, аспірантка КНУ ім. Т. Г. Шевченка, працювала коректором, літературним редактором в газетах, журналах, де й були надруковані її перші гумористичні замальовки, інтерв’ю, вірші. 2019-го року побачила світ перша книжечка авторки для дітей дошкільного та шкільного віку «Юні мандрівники». А ось нині на вас чекає повість про особливу Орисю.

Про художницю:

Юлія Сайвай - талановита українська художниця.

З малих років не випускає фарби з рук і малює ілюстрації на улюблені теми.

Закінчила Київську академiю мистецтв iм. М.Бойчука і досі займається улюбленою справою. Малювала для Данії, Кореї та Іспанії.

З радістю співпрацює з дитячими видавництвами і письменниками, перетворюючи слова в барвисті вiдображення творiв.

0 комент.

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково