Мій перший сніг

Книги, Новинки видавництва

Ціна - 109 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

Автор: Наталія Лещенко
Ілюстрації: Наталія Лещенко
Обкладинка: М'яка
К-сть сторінок: 28
Розміри: 220 на 220 мм
Серія: Екологічне виховання
Вік: Діти, 2+
Музичне оформлення: Сефана Недериці, класика зі звуками природи «Зимовий ранок».

«Мій перший сніг» — казка, написана та проілюстрована Наталією Лещенко. Ця історія навчає дітей любити й захищати братів наших менших, допомагає зрозуміти й побачити у них щось близьке та знайоме. Адже важливо не просто любити, а й поважати тваринок.

У цій книжці читачі знайдуть одну історію, побачену і прожиту двома різними героями. Перша розповідь — від імені песика, друга — від маленької дівчинки.
Ми знайомимось із песиком Бубликом, який з’являється у родині дівчинки Саші. Із цього моменту життя героїні докорінно змінюється: їй доведеться стати більш дорослою, самостійною і відповідальною.

1 коментар

  1. Сегодня с младшей доченькой читали «Мій перший сніг»! Это фантастика – такое впечатление как будто срисовано с моей Катюшки и эти кучеряшки и набор игрушек в кроватке такой же как у Кати 😊🧸! Мы просто были в восторге 🌈🌝и после прочтения книжечки, пошёл Первый снег – в Броварах запорошило ❄️! Так что ваши книжечки не только музыкально-чудесные, но и волшебные! Спасибо за ваши добрые, творческие труды!👏🎉💖

    Татьяна — 25.11.2019 @ 19:18

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково