Книга «Структурована вода»

Книги

Ціна - 109 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

Автор: Стефан Недериця
Ілюстрації: Ольга Кришталь
Обкладинка: М'яка
К-сть сторінок: 160
Розміри: 140 на 200 мм
Серія: "Музична терапія"
Вік: (музика для структуруваня води вдома) від 0 до 107 років...
Російською мовою
Музичне оформлення: Стефана Недериця, класична музика зі звуками водної стихії

Людина - це Душа, в яку Дух Святий вдихнув життя і помістив в «склянку з Водою» для дозрівання! (Наше тіло не більше ніж ємність, наповнена Водою).

Здрастуйте, кохані люди! На сторінках цієї книги ми будемо говорити про найпоширенішу речовину або субстанцію, яка не тільки оточує нас щомиті в цьому земному житті, але й наповнює нас, так як ми з Неї складаємося. Це звичайнісінька на перший погляд субстанція і одночасно одне з найзагадковіших явищ в Природі - ВОДА!

Протягом трьох років я розмірковував над створенням цієї музичної книги і ще три роки витратив на її написання. Я записував на папері, а потім знову і знову викреслював назви сотень музичних творів.

Мене не влаштовувала складена мною ж послідовність і цілюща сила музики. І я знову і знову все переробляв. Одночасно я працював і над двома іншими музичними книгами: «"Мислі&мюслі", або Відновлення центральної нервової системи» та «Відновлення органів травлення», так що переді мною стала дилема: яку з них випустити в першу чергу. Справа в тому, що всі мої напрацювання виходять спочатку у вигляді диска з міні-книжечкою всередині. Таким чином, я маю можливість аналізувати, наскільки та чи інша робота затребувана людьми, і головне - які результати-відгуки вона дає. Залежно від цього я і буду випускати книги з дисками. Диск «Відновлення центральної нервової системи», де музика прикрашена надзвичайно красивим співом птахів, займає перше місце по продажах, а диск «Відновлення органів травлення» повинен бути в кожному будинку, тому що ця система дуже важлива для підтримки здоров'я.

Але я все-таки вирішив випустити книгу про Воду! Чому? Тому, що на диск «Відновлення внутрішнього середовища організму» я отримав найбільше позитивних відгуків з усіх кінців країни. Розповім тільки про один, тому що це був перший «дзвіночок», і я сам був здивований результатом. Зателефонувала жінка з міста Шостка і повідомила, що їй подарували диск «Відновлення внутрішнього середовища організму». Увечері перед сном вона уважно прочитала міні-книжечку, а потім прослухала весь диск в навушниках і заснула. Всю ніч її кидало то в жар, то в холод, а на ранок вона прокинулася і констатувала той факт, що відчуває себе надзвичайно добре. Вона сказала, що такі відчуття легкості та свободи тіла і душі були у неї тільки в молодості. Ще через деякий час вона передзвонила і повідомила, що у неї повністю нормалізувалася робота серцево-судинної системи, а це було її проблемне місце. Тиск нормалізувався, і «пішов» якийсь «затиск» в області серця!!!

Книга «Структурована вода»Внаслідок усього вищесказаного ви тримаєте в руках книгу, яка йде в комплекті зі спеціальним диском. На ньому я записав дивовижної краси класичну музику з усіма існуючими звуками Води! Саме це нововведення я зробив у світову музичну терапію. На моїх сеансах, на дисках і навіть у раніше випущенії першій книзі з музичної терапії «Зцілення Душі» класична музика доповнена, посилена і прикрашена чудовими звуками Природи, які я називаю першоосновою всієї музики, або природною Музикою!...

Ваш Стефан Недериця.

1 коментар

  1. Замечательная книга “Структурированная вода дома” !!!! Все кто хочет себе помочь могут это сделать, причем с удовольствием, стоит прочитать пару страниц и послушать волшебную музыку. Я это делаю с огромным удовольствием после чего ощущаю себя совсем другой. Огромное вам спасибо Степан Сергеевич!!!
    А еще я нашла в интернете замечательный документальный фильм о воде. Где ученые со всего мира рассказывают о своих исследованиях. http://youtu.be/3tt–Qst5Us
    Дорогие люди, любите себя, пейте водичку!!!

    Лилия Мисник — 01.05.2018 @ 14:15

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково