Дитячі розвиваючі книги, де живуть слова і музика!

Статті

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

Увага! Дуже важлива інформація для турботливих бібліотекарів, вчителів та батьків!

До нашої бібліотеки потрапили справжні скарби: ексклюзивні видання для дітей раннього та дошкільного віку книжки-компакт-диски із серії «Естетичне виховання майбутнього генія» та із серії «Музична казкотерапія для малят», написані кількома мовами.

Музика... її звуки чарують нашу уяву, захоплюють, викликають певні почуття. Ще в стародавній Греції Платон виділяє два методи виховання — гімнастику для виховання тіла і музику для виховання душі. Музика, спів можуть втамувати біль, відволікти, схиляти до сну, надавати естетичне задоволення, нормалізувати дихання й кровообіг, знімати втому та повертати бадьорість.

Для самих маленьких янголяток, які ще тільки роблять перші кроки у впізнанні Всесвіту, пропонуємо книжку Стефана Недериці «Мої перші музичні враження»  українською, російською та англійською мовами. Неймовірно ніжними звуками (мелодіями) оживає навколишній світ на яскравих сторінках, адже звучить музика великого Моцарта, а дитина вчиться слухати й чути, промовляти й проспівувати, що сприяє творчому пізнанню дитиною навколишнього середовища.

Час плине дуже швидко і ваш малюк вже мандрує до села на відпочинок чи гостини. Книжка «Фрукти. Овочі. Ягоди» українською мовою у дотепних гумористичних віршах та малюнках заінтригує вашого всезнайка корисною та смачною їжею. Малюк добре сприймає слова на слух, тому так важливо читати йому казки та вірші. З кожним разом, ваша дитина буде все краще і краще запам’ятовувати нові слова, формуючи свій власний словниковий запас. Та у книжці заховались ще й англійські слова! А класична музика розкриє світ Живої Природи, звуки села, несподівані голоси фруктів та овочів  — всього 31 композиція, серед яких музика М. Мусоргського, В. Моцарта, А. Хачатуряна, П. Чайковського, Д. Шостаковича, Ж. К. Дебюсі, Р. Шумана, Ф. Шуберта, С. Прокоф’єва, Л. В. Бетховена, Г. Свиридова, Й. С. Баха, Е. Гріга, К. Сен-Санса.

Сумно, але сьогодні все частіше малюки засинають у своїх ліжечках під звук працюючого телевізора. А от наші предки не дарма вважали, що виховання дитини бере свій початок з колискових, і надавали цим пісням містичного значення. Але ж для нормального розвитку колискова пісня на сон грядущий дитині просто необхідна, як ніжні мамині обійми, як мамине молочко. Вплив співу колискових на дітей важко переоцінити. Їх ніколи не буває багато. Відкриваючи книжку Ольги Гури «Колискова Мавки»  -  етноекологічну казку для дітей дошкільного віку, ви разом зі своєю дитиною поринаєте у світ казкових пригод. У сукупності з яскравими анімаційними картинками, вона дає чудовий ефект та дарує веселий настрій не тільки вашому малюку, а й вам самим. Книжку доповнює альбом колисанок у виконанні тої же Ольги Гури, чарівний голос якої вколисує та заспокоює. А звуки природи між піснями створюють атмосферу лісової казки. Книжка написана українською та російською мовами.

Ще одна книжка Катерини Єгорушкіної та Стефана Недериці «Країна Сніговія» поєднала казку з музикою. Самі автори написали, що натхненником цієї книжки став шестирічний хлопчик-музикант, який з дитинства називав себе Каєю. Саме він проведе вашу дитину по зачарованій країні і розкаже багато історій про Музику. Тут добрі музичні казки поєднуються з самою музикою. А музика чарівна, адже твори світових класиків переплітаються зі звуками зими – скрипінням хуртовин, паданням снігу, іншими чарівними голосами Сніговії.

 

Отож поспішайте! Поспішайте до бібліотеки за духовними скарбами. А дома, в родинному затишку, сядьте зручніше, візьміть в руки ці дивовижні книжки, і вони відкриють двері у світ прекрасного для вас і вашої дитини.

 

2 комент.

  1. Як же скачати з сайту диск до книги “Мої перші музичні враження”?
    В переліку СD я не знайшла такої назви

    Тетяна — 17.06.2019 @ 17:11
  2. http://www.classica-ns.com.ua/skachat-muziku-do-dityachix-knig.html – завантажити музику (потрібен пароль, якій знаходиться у книзі)

    admin — 17.06.2019 @ 17:26

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково