“Пригоди Штанька”

Книги

Ціна - 169 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

Автор: Катерина Егорушкіна
Ілюстрації: Наталі Лещенко
Обкладинка: Тверда
К-сть сторінок: 60
Розміри: 235 на 245 мм
Серія: "Музична казкотерапія для малят"
Вік: Діти, 4 +
Музичне оформлення: Стефана Недериці, класична музика зі звуками осені (завантажити на сайті). Композиції створені саме для цієї книжки та зі звуками, про які в ній ідеться.​

Книжка присвячується всім несміливим сміливцям (ПОДИВИТИСЯ PDF)

Анотація:

Зазвичай ми маємо всі таланти й уміння для того, щоб реалізувати свої неймовірні задуми. Єдине, що потрібно додати на чашу терезів, — це сміливість. Саме вона допомагає переважити страх і почати втілювати мрії власноруч.

Каштанчик Штанько боявся відірватися від маминої гілки, боявся невідомого. Навіть коли стався великий каштанопад і всі його друзі полетіли долу, він продовжував тремтіти й тулитися до мами. Проте знайомство із Промінцем, Світланкою та іншими сміливцями допомогло Штанькові «перестрибнути через страх, як через калюжу». А коли над рідним сквером нависла смертельна небезпека, Штанько повівся як справжній лідер.

Самовпевнений Їжак-хижак, цінителька мистецтв пані Жаба, дівчинка-дзвіночок, потрійний каштанчик №333 та мер-гуцул на велосипеді творять веселу і зворушливу атмосферу чудової київської казки!

Книжка також може слугувати помічником батьків, психологів та педагогів для початку розмови про свої та чужі особистісні границі та право на їхній захист.

Усім чарівної осені!

6 комент.

 1. Стефане, купила у вас книжку, а музика не завантажується.( Возможные причины ошибки: указан неверный URL или файл не существует.). Як можна скачати музику.? Прошу надіслати мені на е-майл. Дякую.

  Віра — 03.03.2018 @ 11:50
 2. Работает

  admin — 03.03.2018 @ 13:35
 3. Купила книгу, а музика не скочується. Якась помилка. Закиньте будь ласка на пошту.

  Іванна — 10.11.2018 @ 14:24
 4. Посилання оновлено

  admin — 12.11.2018 @ 11:30
 5. Дякую вам, Стефан за такий чудовий скарб – книжечки, музичний матеріал – неперевершені. Ми саме той садочок, котрий вдихнув у них нове життя. Поставили на сцені дошкільного закладу “Пригоди Штанька” та “Колискова Мавки”. Це були наші найвдаліші проекти у йьому навчальному році. Вже придбала “Сніговію” – теж планую поставити з дітками. Ще раз – велика вдячність усій вашій команді??

  classica888@gmail.com — 04.05.2019 @ 14:22
 6. Як можна завантажити музику?

  Олена — 11.07.2021 @ 13:48

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково