«Казковий Світ Моря»

Книги

Ціна - 169 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

​Автор: Нінель Жилютова
Ілюстрації: Нінель Жилютова
Обкладинка: М'яка
К-сть сторінок: 72
Розміри: 208 на 296 мм
Серія: "Казковий світ природи"
Вік: Діти, 3+ та для вихователів дитячих садків
Музичне оформлення: Аудиоказки, пісні, музичні пальчикові ігри, класична музика зі звуками дельфінів, океану...
+ ноти, схеми орігамі, трафарети, репродукції морських пейзажів відомих художників, фотопрезентація океану (показ слайдів)...

Ця незвичайна книжка є першою із цілої серії книжок «Казковий світ природи».

Книга написана відразу двома мовами, українською та російською. Її можна використовувати для словникової роботи з дітьми-білінгвами.

Гортаючи сторінки цієї книжки, батьки і дітки прочитають незвичайні авторські казки, зіграють у пальчикові музичні ігри з віршиками, навчаться створювати дрібні поробки з пластиліну, паперу, природного матеріалу та фарб. Тут є також ноти музичних пальчикових ігор-пісень.

До книжки додається CD-диск (якій ви можете скачати на сайті) з аудіозаписами пальчикових ігор та казок на фоні звуків моря, з класичною музикою та звуками океану. У електронному додатку є ноти музичних пальчикових ігор-пісень, допоміжні трафарети для створення поробок, авторська фото-презентація морських пейзажів та репродукції картин моря славнозвісних художників з усього світу.

Цю книжку автор створював для люблячих і дбайливих батьків, для педагогів і вихователів, які займатимуться з дітками дошкільного і молодшого шкільного віку.

Головною метою автора є творчо-пізнавальний розвиток дитини, формування в неї високих моральних якостей, передусім доброти, і здатності сприймати красу навколишнього світу. На таких творчих заняттях дітки краще відчують взаємозв’язок природи і людини.

2-2

Нінель Жилютова - молодий талановитий автор. Творчий пошук і нові відкриття - в цьому полягає сенс її діяльності. Створювати щось цікаве і навчати цього інших - це її кредо.

Нінель ЖилютоваНінель пише казки, вірші і пісеньки для дітей, малює героїв своїх творів і своїми руками створює різноманітні поробки. Вона замріяний письменник, музикант і художник, закоханий у творчість. Її мрія - покращити наш світ: щоб добро завжди перемагало, а сильніший простягав руку допомоги слабшому. Книжки, які пише Нінель, відкриють дітям красу нашого світу, допоможуть краще пізнати його і полюбити.

За освітою Нінель Жилютова - музикант і художник. Вона закінчила коледж декоративно-прикладного мистецтва (бакалавр), потім Інститут музики ім. Р. Глієра як диригент-хормейстер і вокалістка. Після закінчення вузу продовжувала працювати в Інституті музики концертмейстером. Паралельно працювала в Центрах дитячої творчості як викладач художньої творчості. Книжки для дітей - це підсумок її багаторічної педагогічної роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку.

Нінель Жилютова працює педагогом творчості понад 14 років. За цей час вона створила і затвердила авторську програму з творчості "Як стати чарівником" для дітей дошкільного віку (затверджена Інститутом післядипломної педагогічної освіти Київського унівеситету ім. Б.Грінченка). Організувала і керує творчою студією, проводить майстер- класи для дорослих і дітей. Автор курсу "Захоплююче нетрадиційне малювання".

3 комент.

 1. Книжечка нам дуже сподобалась! Придбали також із цієї серії книгу “Казковий світ небес”. Читаємо та слухаємо із задоволенням!

  Наталі — 13.04.2019 @ 18:38
 2. Дякую Наталі, вже скоро випускаю четверту збірку “Казковий Світ Квітів” з серії “Казковий Світ Природи”.

  Нінель — 25.08.2019 @ 18:51
 3. Казковий Світ Моря – неперевершена та оригінальна!
  Бажаємо придбати інші книжки серії Казковий Світ Природи.

  Олена — 20.04.2020 @ 18:51

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково