Добрі казки для нової доби

Книги

Ціна - 129 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

​Автор: Олена Тарасенко
Ілюстрації: Людмила Дойченко
Обкладинка: М'яка
К-сть сторінок: 48
Розміри: 165 мм на 235 мм
Серія: "Екологічне виховання"
Вік: Діти, 1+
Музичне оформлення: Аудіоказки у супроводі української народної музики.
- УкраЇнською та російською мовами

КАЗКИ З ЧИСТОЇ РОСИ

Шановні читачі! Ви тримаєте в руках видання, унікальність якого полягає в тому, що казки в ньому надруковані одразу двома мовами — українською та російською. На додаток до цього книжка містить в собі аудіодиск із казками у супроводі народної музики та звуків Природи. Аудіоказки також записані одразу двома мовами. Чарівна народна музика виконується Національним академічним оркестром народних інструментів України.

«Казки Олени теплі та правдиві, добрі та щедрі. Свідомо чи ні, письменниця намагається донести до дітей закон причини-наслідку, який є одним з головних у світі Природи та людського духу. Усвідомлення цього закону є надважливим для психічного здоров’я дитини: вона знатиме, що плоди добрих вчинків будуть добрими, а лихих вчинків… Хоча в казках Олени практично немає злих, непривітних персонажів – вона показує дитині можливості для розвитку не через протиставлення добра та зла, а через багату палітру кольорів та їхніх відтінків. Вона навчає маленьких читачів екологічного мислення та спілкування з природою й іншими людьми, дбайливого ставлення до всього живого. Так, дитина, прослухавши ці казки, може розвинути емпатію, адже краще відчуватиме все живе довкола, вже не зламає даремно гілки і не образить синички…
Ці казки можна назвати екологічно орієнтованими, і вони стануть у пригоді батькам, які мріють привчити дитину до здорового способу життя у гармонії з Природою. До того ж, діти дізнаються багато нового і цікавого про світ тварин і рослин. Кожна казочка – невеличка за розміром і написана з урахуванням дитячого сприйняття.

Та найголовніше – ці казки надихають на добрі вчинки, допомагають ставати кращими, чутливішими, працьовитішими. І на завершення хочу процитувати слова одного з казкових персонажів: «Світ Природи завжди прекрасний, а коли довкола краса, наші серця сповнюються радості, і життя набуває нового сенсу».

Бажаю усім нам відчувати глибокий та прекрасний сенс цього життя і напувати дітей лише чистою росою Добрих Казок!»

Катерина Єгорушкіна, письменниця, літературознавець, казкотерапевт.

0 комент.

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково