Всі звуки природи. Недериця. Музика на CD

Диски

Ціна - 65 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

Горбаті кити виконують самі незвичайні пісні тваринного світу. Їхні пісні тривають від 10 до 45 хвилин і мають строгі форми, які складаються з п'яти або шести різних фраз. Співають тільки самці, що привело деяких дослідників до думки, що співом вони намагаються залучити самок. У цієї теорії одна проблема - нікому не вдалося спостерігати інтерес самок до цього співу.

До того ж, наприклад, самці співочих птахів намагаються змінити свою трель, щоб відрізнятися від інших самців. Самці китів співають одну й ту саму пісню. Якщо пісня міняється під час сезону розмноження, то всі кити однаково міняють свою пісню. Науці невідомо, навіщо вони це роблять. Можливо, щоб заспокоїтися до періоду розмноження, або позначають у такий спосіб територію. У кожному разі теорія суперництва виглядає неспроможною. Невідомо навіть, навіщо вони взагалі міняють пісню. Можна припустити, що коли один кит складає новий куплет, і він виходить запальним, інші кити його швидко переймають. Інша теорія припускає, що мозок китів запрограмований на зміну пісні. Дослідники одночасно записали пісні китів на Гавайях і в Мексиканській Затоці. Виявилося, що кити в таких далеких один від одного місцях міняли пісню одночасно. Кожний кит має свій унікальний і неповторний голос, тому завдяки їхнім пісням можна легко оцінити їх кількість.

Всі звуки природи. Недериця. Музика на CD

Радий повідомити, що вже створені й можна придбати диски:

 • "Відновлення органів травлення".
 • "Відновлення внутрішнього середовища організму" (кров, лімфа, міжклітинна рідина, обмін речовин).
 • "Зцілення Душі"
 • "Відновлення центральної нервової системи".
 • "Хребет і суглоби".
 • Диск для вагітних, диск для немовлят.
 • Диск для схуднення "Ідеальна фігура".
 • Диски для малят (розвиваючі): "Ранкова молитва", "Зимовий ранок", "Мрії", "Місячне сяйво", "Колискові".

Із ще більшим задоволенням хочу Вас повідомити, що частина прибутків, отриманих від продажу компакт дисків і книг, буде спрямована на надання допомоги хворим дітям. Немає на землі сумніше картини, чим бачити, як хворіють діти.

Удачі, Здоров'я, Благополуччя Вам і Вашим близьким! З величезною любов'ю до Вас, дипломований музичний терапевт (перша ліцензія в Україні) Степан Сергійович Недериця.

3 комент.

 1. Добрый день! Как можно приобрести этот замечательный диск? Не могу добавить его в корзину((
  Заранее спасибо!

  Татьяна — 18.05.2018 @ 13:53
 2. исправлено

  admin — 18.05.2018 @ 14:46
 3. Спасибо!!!

  Татьяна — 18.05.2018 @ 18:42

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково