Ефект Моцарта для вагітних на CD. Диск з музикою. С.Недериця

Ефект Моцарта для вагітних на CD. Диск з музикою. С.Недериця

Диски

Ціна - 75 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

Слухайте: В.А.Моцарт Концерт для кларнета і оркестру. Частина 2. (звуки птахів)

Audio MP3

Концерт для ф-но №17, частина 3. Allegretto (звуки струмка)

Audio MP3

2 диска у комплекті

В кінці п'ятидесятих років XX століття знаменитий музичний терапевт Альфред Томатіс установив, що плід, який знаходиться в утробі в утробі матері, чує тільки звуки високої частоти, що свідчило про незвичайну силі високочастотної дифузії... З високочастотних звуків дитина найкраще чує голос своєї мами. Ні на які інші звуки вона не реагує так живо, як на голос своєї Матері, що створила його Всесвіт! Тому вагітним жінкам необхідно якомога більше часу приділяти спілкуванню зі своїм янголятком! Високочастотний спектр звучання також притаманний співу птахів та іншім звукам природи, а також класичній Музиці.

Тому я раджу жінкам «заряджатися» класичною Музикою, зручно влаштувавшись в кріслі і відірвавшись від мирської суєти. З класичної Музики я раджу Музику Моцарта, оскільки вона має найбільш високочастотний спектр і буквально подібна до ГОЛОСУ МАТЕРІ.

1. Увертюра до опери "Весілля Фігаро"
2. Соната для ф-но № 16. Частина 2. Andante
3. Концерт для ф-но і оркестру № 17. Частина 3. Allegretto.
4. Концерт для кларнета та оркестру. Частина 2. A-Major. (звуки птахів)
5. Рондо для скрипки та оркестру. С-Major. (звук моря)
6. Концерт для ф-но і оркестру № 20. Частина 2
7. Соната для ф-но A-Major. Частина 3. "Турецький марш". (коники)
8. Концерт для ф-но і оркестру № 21. Частина 2. (звуки птахів)
9. Дивертисмент D-Major. Частина 1. Allegro
10. Соната для ф-но № 16. Частина 1. Allegro. (звуки струмка)
12. Соната для скрипки і ф-но е-minor. Частина 2. (звуки дощу)
11. Симфонія № 41 "Юпітер" Menuetto
13. Серенада № 13 Allegro

Загальний час звучання: 78.13

Диск №1.

Вухо - перший орган почуттів.

Ніхто не може повністю усунути страх, але під ефектом психологічного та звукового впливу цієї Божественної Музики всі проблеми, пов'язані з майбутніми пологами, стають відносними і відходять на другий план. Уміння володіти своїм тілом знаходиться в прямому взаємозв'язку з свідомістю...

Коли таким чином стимулюється кора головного мозку, посилюється самоконтроль, настає розслаблення, поліпшується самопочуття. Не можна також забувати про те, що стрес дезорганізує мозок і позбавляє його більшої частини енергії.
Під впливом звукової стимуляції, отриманої від класичної Музики, в даному випадку Музики Моцарта, яку я дуже люблю і яку я підбирав для даного диска особливо ретельно (15 років), зростають свідомість, увага і пильність. Страх зменшується, пологи очікуються як бажана подія, настає стабільний спокійний стан, який мати збереже і після пологів. Це дуже важливо, тому що Душевний стан Матері буквально формує психіку майбутньої людини...

Диск № 2.

Ексклюзивно для новонароджених янголят.

Диск для новонароджених є революційним. Це мій винахід - помістити на ньому ті ж твори Моцарта, що і на першому диску. Різниця в тому, що тут ці твори виконуються на інструментах, які мають найбільш високочастотний спектр звучання (металофон, флейта, фортепіано, арфа), завдяки чому ще більше посилюється благотвірний вплив на клітини головного мозку. Ще обрані інструменти мають специфічний тон звучання, що відтворює світ КАЗКИ, в якому немовля знаходилось 9 місяців. Звучання цієї Музики допоможе новонародженому швидше звикнути до нового, повітряного існування, адже немовля буквально виходить з Води на сушу. Також цікаво було б простежити за ним, чи впізнає він Музику Моцарта в іншому аранжуванні, чи ні?

Загальновідомо, що перші роки життя дитини є вирішальними для формування повноцінної гармонійної особистості. І це тому, що саме «в перші» роки життя дитячий мозок утворює трильйони синапсів (зв'язків, що з'єднують мозкові нервові клітини). Отже, стимулюючі умови розвитку в ранньому віці до остаточного формування мозкових структур є критичними для навчання синапсів і тим самим для формування розумових, музичних, артистичних та інших здібностей. Дитячий садок - це вже занадто пізно...

Крім цього диску я рекомендую малюкам регулярне прослуховування класичної Музики, написаної композиторами в дитячому віці або Музики для дітей. Для цього я створив чотири дитячих альбома зі звуками Природи... (дивіться розділ «Диски»)

1 коментар

  1. Классическая музыка (музыка Моцарта), должна звучать в школах на переменках, в вузах, в местах общественного питания, в больницах, в психиатрических больницах, родильных домах, поликлиниках, в военных частях, в тюрьмах…!!! Нам нужна здоровая, процветающая нация. Хотелось, что бы вопросу здорового образа жизни, целостности семьи, заботе о детях и молодежи, закону о запрете абортов наше государство уделило особое внимание. Недерица С.С. делает важную работу в этом направлении…!!!

    Ирина Мостовая — 01.05.2018 @ 14:16

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково