Эфект Моцарта для новонароджених. Музика на CD. Диск для немовлят

Диски

Ціна - 65 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

Ексклюзивно для новонароджених Янголяток.

Диск для немовлят є революційним. Це мій винахід - помістити на ньому ті ж твори Моцарта, що й на першому диску (для вагітних). Різниця в тому, що тут ці твори виконуються на інструментах, які мають самий високочастотний спектр звучання (металофон, флейта, фортепіано, арфа), завдяки чому ще більше підсилюється доброчинний вплив на клітки головного мозку.

Ще вибрані інструменти мають специфічний тон звучання, що відтворюють світ КАЗКИ, у якому дитина перебувала 9 місяців. Звучання цієї Музики допоможе немовляті швидше звикнути до нового повітряного існування, адже він буквально виходить із Води на сушу. Також цікаво було б простежити за ним, чи відрізнить він Музику Моцарта в іншому аранжуванні чи ні? Із власного досвіду нашої родини, а якщо точніше, з розповідей дружини, яка закінчила консерваторію на фортепіанному факультеті, виходить, що наш синочок Сергійко дуже чуйно реагував на Музику, перебуваючи в "звуковому акваріумі" (у животі в мами). Якщо звучала швидка, танцювальна Музика, то він тупотів своїми ніжками по стінках матки, а якщо повільна, смутна, то він слухав її "затаївши подих".

Загальновідомо, що перші роки життя дитини є вирішальними для формування повноцінної гармонічної особистості. І це тому, що саме в перші роки життя дитячий мозок утворює трильйони синапсів (зв'язків, що з'єднують мозкові нервові клітки). Отже умови, що стимулюють, розвиток в ранньому віці, до остаточного формування мозкових структур, є критичними для утворення синапсів і тим самим для формування розумових, музичних, артистичних і інших здатностей.

Дитячий садок - це вже занадто пізно.

Інакше кажучи, згідно за цією ідеєю, заснованою на відкриттях Американських вчених, наша доля залежить не від генів і навіть не від спогадів щасливого дитинства, а від тих перших років життя, коли, приблизно утворюються нейронні мережі в мозку. Будь-яка колискова пісня, або ладусі викликають спалахи вздовж нейронних шляхів, утворюючи базу для того, що згодом може стати талантом до мистецтва або любов'ю до кулачного бою.

Эфект Моцарта для новонароджених. Музика на CD. Диск для немовлят

1 коментар

 1. Эта музыка действительно волшебная!!!

  Мой сыночек начал слушать эти диски, когда ему было несколько месяцев, мы купили три диска, из которых по совету Степана Сергеевича диск для новорожденных. Он нам пообещал, что в будущем наш ребенок обязательно будет уникальным (в чем, конечно, я не сомневаюсь 🙂 ) благодаря специфике звучания, но уже совсем скоро мне стало понятно, что эта музыка его успокаивает и позитивно настраивает, и даже сейчас, когда нам уже год, мы засыпем только под нее!
  А еще мы впервые познакомились с некоторыми животными благодаря диску “Знайка у селі”. Очень интересные композиции, нам очень нравятся!

  Обязательно приобретем еще диски, а в дальнейшем думаю и книги!

  Спасибо за такое прекрасное развитие и успокоение!!!

  Марина — 01.05.2018 @ 14:19

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково