Диск «Ранкова молитва». Дитячий альбом №1, від 1 року

Диски

Ціна - 65 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

Розвиваюча музика для дітей.

Доброго дня, дорогі Малюки!

В біографії кажної людини, навіть якщо вона схожа на біографії інших людей, обов’язково є щось відмінне, щось своє неповторне. Це, звісно, відноситься і до біографій композиторів.Вони всі дуже різні, але, за рідкісним виключенням, ми обов’язково знайдемо в них одну загальну рису. Як правило, композитори проявляли свою любов до Музики дуже рано і з особливою силою. Ще не усвідомлюючи своєї спрямованості до Музики, вони тягнулись до неї всім своїм єством.

Про Шопена відомо, що коли він був ще зовсім маленьким хлопчиком, то готовий був годинами просиджувати у ніг своєї матусі, коли вона грала на фортепіано різні танці, та наспівувала польскі народні пісни.

Іноді діти, що тяглися до Музики, які стали згодом Великими музикантами, придумували собі такі музичні забави, що без посмішки про них і читати сьогодні неможливо. Улюбленим заняттям Глінки, коли він був зовсім ще дитиною, було биття чим потрапило по мідних баліях різної величини. У такий спосіб Глинка силкувався наслідувати так сподобавшийся йому дзвоновий передзвін. А Римський-Корсаков у своїх спогадах пише, що в три - чотири роки він відмінно бив в іграшковий барабан, супроводжуючи барабанним боєм Музику, яку його батько відігравав на фортепіано. Ваш покірний слуга в дитинстві любив займатися тим же. Я перевертав нагору дном усі ємності, що попадалися під руку: каструлі, цебра, сковорідки й бив по них, представляючи, що відіграю на ударній установці, поки не збігалися всі сусіди. Зрозуміло, що в цей час батьків у будинку не було…

Це відбувається тому, що ми - люди тягнемося всією своєю Душею до енергії звуків, до Музики. Сучасна наука довела, що звук є неординарним джерелом енергії, а високочастотні звуки (від 5000 Гц до 8000Гц) благочинно впливають на формування психічного й фізичного здоров'я дитини. Ця ж частота сприяє утворюванню трильйонів синапсів (зв'язків, що з'єднують мозкові нервові клітини) у перші роки життя дитини…

Стрекотіння коників має частоту близько 5000Гц. Спів птахів близько 8000Гц. У діапазоні між ними вібрує водна стихія (звук морської хвилі, гірського струмка, дощу...), голосу дельфінів, китів і т.д. Таку ж частоту має класична Музика. З'єднавши Музику зі звуками Природи, ми одержуємо найефективніші ліки для відновлення й підтримки психічного та фізичного здоров'я.

Про це ми докладніше поговоримо в міні-книзі для дітей. Ще моя книга буде спрямована на розвиток уяви в малят.

Наприклад, ставимо маляті для прослуховування твір Шумана "У каміна", яке я доповнив звуками справжнього багаття. Після прослуховування задаємо йому питання: " Як, по-твоєму, називається цей твір?"

Або після прослуховування твору "Маленький пастух" з "Дитячого альбому" Клода Дебюсі, просимо малюка відповісти, голоси яких тварин та птахів він там почув і т.д. і т.п.

Щасливого дитинства вам, Малюки. З Любов’ю, дядя Стьопа.

Ранкова молитва

0 комент.

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково