Диск Недериця “Відновлення внутрішнього середовища організму”

Диски

Ціна - 65 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

Відео Недериця С. "Структурування води":

1. Ж. Оффенбах «Баркарола» з опери Казки Гофмана (Звуки струмка і солов'їв) 3.29

Audio MP3

2. Каміль Сен-Санс «Акваріум» (звуки гірського струмка) 2.05
3. В. А. Моцарт Концерт для флейти та арфи До-мажор. Частина2 (Звуки дельфінів і китів) 9.42
4. Ж. К. Дебюссі Дитячий куточок. «Танець сніжинок» (хуртовина) 2.47
5. Ерік Саті «Гімнопедія» (звуки ударів серця і моря) 3.26
6. Фридерик Шопен Етюд «Капли дождя» (звуки грози і дощу) 5.50
7. І. Брамс «Угорський танець» № 2 (швидка річка) 2.56
8. П. І. Чайковський «Баркарола» (звуки морського прибою) 4.51
9. Б. Сметана Симфонічна поема Моя Батьківщина "Влтава» (річка) 11.00
10. Ріхард Вагнер Ідилія «Зігфрід» (фонтани) 22.22
11. С. В. Рахманінов «Варіації на тему Паганіні» (звуки моря) 3.03
12. Отторіно Респігі «Фонтан вілли Медічі при призахідному сонці» з поеми «Фонтани Риму» (звуки океану) 5.47

Загальний час звучання: 77.15

Цілюща сила Музики, записаної на даному компакт диск, величезна. Вона була перевірена на практиці, під час проведення мною музично-терапевтичних сеансів. Усі 12 творів Великих Класиків, крім того, що несуть культуру в маси, запрограмовані на лікування-відновлення серцево-судинної системи, венозної системи, артеріальної системи, лімфатичної системи, обміну речовин і т.д.

Вся лікувальна Музика посилена, доповнена цілющими звуками Природи. Тут Ви почуєте звуки грози, моря, гірського струмка, океану і навіть хуртовини...

Ефект подвоюється при прослуховуванні музики в навушниках і виконанні всіх рекомендацій з "Книги Живих", що додається до диска.

Кілька слів про головне, про те, з чого ми складаємося.

«Гімн Воді».

Кров, лімфа, міжклітинна рідина, гормони, безліч біологічно активних речовин і т.д.: в основі всього цього лежить одна і та ж субстанція - Вода! Для того щоб всі процеси в організмі відбувалися гармонійно, організму необхідно не менше двох літрів чистої Води на добу. Якщо вона не надходить, йому доводиться спочатку переробити в Воду все рідини, які надходять в організм. При цьому даремно витрачається великий обсяг енергії.

Зараз в книжкових магазинах продається величезна кількість книг про Воду. І Масару Емото і Ф.Батмангхелидж і інші дослідники розкрили нам дивовижні таємниці про Воду. Чому це відбувається і чому мені кілька років тому захотілося писати слово «Вода» з великої літери? Відповідь дуже проста. Тому, що ми «вступили» в еру Водолія, знак водоноса, знак універсальності, адже Вода - це універсальний символ. Все, що існує на Землі, базується на унікальних якостях Води. Вона, в першу чергу, універсальний розчинник всього, а для того, щоб створити, іноді спочатку необхідно ра-з-творити...

Це ера, коли на Землі встановиться братство, і люди будуть пов'язані між собою узами Божественних відносин. Старі бар'єри між людьми і націями будуть поступово зникати протягом двох наступних тисячоліть... На жаль, це буде відбуватися поступово. І буде цей процес відбуватися, вірніше, він весь час безперервно відбувається в головах людей. Розширюється Свідомість і, коли цей рух зачепить більшість, ми будемо вже у мети...

Непросто було вибрати один твір з дванадцяти. Причина в тому, що кожен твір по-своєму чудовий, унікальний і має своє Енергоінформаційне поле (неповторний цілющий ефект).

Я обожнюю Рахманінова і дуже люблю Паганіні. А коли вони зливаються в одне, як це можна назвати? Правильно. ОКЕАН!!! Океан звуків, Океан ніжності, Океан пристрасті, Океан Енергії. Океан Любові!!!

Спробуйте подумки намалювати перед собою цю картину - гру Океанських хвиль, які змивають все неприємності (хвороби) з нашого життя. Проникніться величчю Природи, і у Вас зникнуть негативні емоції, стане на багато легше думати. Якщо ваші думки будуть світлими, то і склад крові покращиться, вона стане текти вільно, плавно, велично, як звучання цієї Музики!

Детальніше на диску і в міні-книзі, яка йде в комплекті з диском.

0 комент.

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково