Диск Недериця С. “Хребет і суглоби”

Хребет і суглоби

Диски

Ціна - 65 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

1. Л.В.Бетховен Багателі для фортепіано. (Голоси дельфінів) 2.34
2. Ф.Шопен Мазурка №1 ор.7. 2.29
3. Й.Штраус полька «Трік-трак» 2.42
4. В.А.Моцарт Концерт для фортепіано та оркестру №26 частина друга (звуки птахів) 5.48
5-20. Ф.Шуберт «Німецькі танці». 18.06
21. П.І.Чайковскій «Спляча красуня» Вальс. (Звуки моря) 4.19
22. А.Вівальді «Весна». (Весняні птиці). 4.27
23. Л.Боккеріні Менует з квінтету №11. (Звуки струмка) 3.40
24. Д.Шостаковіч Вальс. (Звуки китів) 3.45
25. Г.Свірідов Пастораль з симфонічної поеми Заметіль. (Звуки дельфінів) 2.26
26. Ф.Мендельсон «Гондольєри» (плескіт весел) 2.38
27. Ж.Бізе опера Кармен «Танець Кармен». 2.33
28. Ф.Шопен Мазурка №3 ор.63 (звуки коників) 2.11
29. Ж.Массне «Мальовничі сцени». 5.01
30. Ф.Ліст «Угорська рапсодія №6» Ре-бемоль мажор. 9.05
31. К.Дебюссі «Вітер на рівнині» (звуки жайворонка) 2.13
32. Е.Гріг опера Пер Гюнт "Танок доньки Гірського Короля". 1.39
33. Й.Штраус Полька «Анна». 4.28

Загальний час звучання: 72:41

Привіт, дорогі любителі Музики (музичної терапії)! Я, Недериця Степан Сергійович, диригент і музичний терапевт. Представляю Вам свою нову роботу - компакт диск з міні-книжечкою в комплекті під назвою «Хребет і суглоби». Відновлювати ми будемо опорно-рухову систему людини: кістки, зв'язки, суглоби, хрящі, м'язи... Людина отримала від Природи унікальний апарат - опорно-рухову систему. Вона допомагає здійснювати рухи, підтримує тіло, визначає його форму і захищає внутрішні органи. Безліч чинників сприяють підтримці даної системи, але є одна умова, без якої вона не може існувати взагалі. Аристотель сказав: «Ніщо так сильно не руйнує людину, як тривале фізичне неробство». Напевно, у всіх на слуху фраза "рух - це життя", ось тільки здійснити її суть в реальному житті не кожному вдається. Тому, не відкладаючи в довгий ящик, займемося справою, тобто - рухом. Рух може бути різним. Рух думки, рух бажань, рух енергії, рух крові, рух лімфи, фізичні рухи. Почнемо з головного руху - руху наших бажань.

Вправа № 1

Повторюємо вголос чи пошепки про себе: "Я здоровий (здорова), у мене здорові Тіло і Душа".

Цю вправу необхідно виконувати (повторювати) сім разів поспіль перед виконанням всіх інших вправ, які описані нижче.

Я НЕ ШУТКУЮ. ЦЕ ГОЛОВНА ВПРАВА ТОМУ, ЩО ТАКИМ ЧИНОМ ми програмуємо СВОЄ ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ. ЯКЩО ВИ ЩЕ НЕ РОЗУМІЄТЕ МЕНЕ, ТО ВАМ НЕОБХІДНО ДАЛІ ВИТРАЧАТИ ГРОШІ НА ВІТЕР, ХОДИТИ до ворожки І Т.Д.

Відновлення стопи: плоскостопість, шпори.

1) Л. В. Бетховен. Багателі для ф-но (голоси дельфінів)

Для початку відновимо енергетичний потенціал стопи. Включаємо дивовижну Музику Бетховена, посилену голосами дельфінів, закриваємо очі і уявляємо свої стопи, оповиті золотистою кулею енергії. Тримаємо кулю силою думки, поки звучить музика!

2) Ф. Шопен. Мазурка №1. ор.7 Сі-бемоль-мажор

Наступна вправа підсилює кровообіг, підвищує тонус м'язів, тим самим зміцнюючи гомілковостопні суглоби. Сидячи, витягнути ноги, шкарпетки на себе до упору. Напругу тримати не менше 20 секунд - 20 сек. розслаблюємось (повторюємо 3-4 рази). Всі музичні терапевти світу сходяться на думці, що мазурки Шопена надають саме сприятливий вплив на опорно-руховий апарат.

3) Й. Штраус. Полька «Трік-трак"

Тонус м'язів грає важливу роль в здійсненні координації рухів, підтримує стійкість тіла і його рівновагу. Слабкі, нетреновані м'язи приводять до появи проблем хребта і суглобів. Тому встаємо! Під ритмічну, запальну Музику Великого мага танцю виконуємо найпоширенішу вправу китайської медицини. Перекочуємося з п'ят на пальці одну хвилину. Якщо важко тримати рівновагу, можна рукою спертися на спинку стільця або на край столу. У Китаї цю вправу всі, від малого до великого, виконують вранці дев'яносто дев'ять разів. Вона ефективна при тромбофлебіті, бо відновлює приплив і відтік крові до уражених кінцівок. Після виконання вищезгаданої вправи радісно танцюємо до кінця твору. Хочеться вірити, що Ви в захваті від Музики! Вона така запальна, що ноги самі рушать в танок!

Детальніше на диску і в міні-книзі, яка йде в комплекті з диском.

0 комент.

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково