Диск Недериця “Ідеальна фігура”. Музика для схуднення

Диски

Ціна - 65 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

ІДЕАЛЬНА фігура - МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ? Стаття: http://www.zid.com.ua/ukr_creativework/idealna-fihura-mif-chy-realnist

1.І.Штраус (батько) Полька "Розкішний поїзд" 3.00
2.І.Брамс "Угорський танець" №5 2.26
3.В.Глюк Танець з опери "Орфей і Еврідіка" 2.48
4.А.Вівальді "Зима" 3.34
5.Ж.Бізе "Кармен сюїта" 2.16
6.К.Сен Санс Карнавал тварин "Лебідь" 2.42
7.Ф.Шопен Етюд № 5 G-Major 1.28
8.Ф.Шопен Вальс № 14 2.46
9.Ф.Шопен "Ноктюрн" 6.18
10.Н.Паганіні капричіо № 5 2.44
11.В.Монті "Чардаш" 4.00
12.Ф.Мендельсон "Пісня без слів" №40 3.13
13.Ж.Оффенбах Паризький балет "Галоп" 1.09
14.І.Штраус (батько) "Вічний рух" 3.00
15.Кальман Сільва "Інтермеццо" 2.36
16.М.А.Балакірев "Полька" 2.40
17.Г.В.Свірідов "Трійка" 3.09
18.С.В.Рахманінов "Прелюдія" №2 4.42
19.І. Штраус (син) Галоп ор. 1.36
20.І. Штраус (син) Марш Радецького ор.228 2.25
21.І. Штраус (син) Вальс ор.230 6.37
22.П.І.Чайковскій "Іспанський танець" з балету Лускунчик 2.27
23.П.І.Чайковскій Російський танець "Трепак" 1.10
24.П.І.Чайковскій андантіно з балету "Спляча красуня" 3.22

Загальний час звучання: 73.11

Музика - ліки майбутнього?

Музичний зміст даного диска незвичайний. Складність його створення полягала в тому, що необхідно було знайти твори, де поєднувалися б танцювальність, ритмічність і висока духовність.

Навіть маючи шестирічний досвід проведення музично-терапевтичних сеансів, я ніяк не міг скласти остаточний список творів і їх послідовність. У лікуванні Музикою це має першорядне значення. Я ще довго думав би про це, якщо не стан, якій присутній в нашому житті і до якого ми стали відноситься, як до чогось буденного. Це дивний стан, яке ми називаємо сном. Мені не просто наснився список з творами, а ще Хтось нашептав на вухо, чому саме так все повинно бути. Так, якщо вам не сподобається Музика, або вас не влаштує сила її впливу, то питання задавайте не мені, а Йому (жартую). Проаналізувавши дану Зверху інформацію, я зрозумів, що по-іншому і бути не може.

Наше фізичне тіло, кожен орган і суглоб, кожна артерія і навіть клітинка існують тому, що постійно підтримуються енергією тонкого світу людини. Ця енергія є першопричиною виникнення матеріального світу. Вона теж складається з систем, органів, вен і артерій, тільки у вигляді променистих, цілющих потоків, які знаходяться в постійному русі. У цих енергетичних каналах трапляються «затори», барикади, від чого енергетичним потокам доводиться шукати обхідні шляхи руху або просто зупинятися. Як наслідок, сповільнюється (порушується) обмін речовин в організмі, який тягне за собою і всі інші неприємні «сюрпризи»... Тільки Музика, запрограмована на рух, наприклад, Штраус «Вічний рух» або Свиридов «Трійка» або..., здатна поступово, безболісно і без побічних ефектів відновити всі енергетичні потоки тонкого Світу людини. У творах, де ви почуєте спів птахів, йде додатковий вплив на мозок. Водичка співпрацюватиме з кров'ю, лімфою і т.д., а звуки коників повністю відновлюють органи травлення...

Подивившись на задню обкладинку диску, ви побачите, що 24 музичних твори розміщені в восьми осередках групами по 3 в кожній. Необхідно в один день використовувати тільки одну клітинку. Перші 2 твори - активно рухаємось, танцюємо, стрибаємо, радіємо. Під час звучання третього "падаємо" на підлогу (килим, траву) і, розслабившись, насолоджуємося Музикою, медитуємо. Протягом дня виконуємо цю «вправу», поки вона приносить задоволення, але не менше 3-х разів. На наступний день використовуємо іншу клітинку і так далі...

Якщо у вас немає можливості рухатися (робота та інше), необхідно слухати диск в навушниках і програми, закладені в нього, будуть працювати автоматично. Додавши до вищесказаного промовлення пошепки прохання-твердження - «Я спалюю жири» і почавши вживати не менше 2-х літрів Води в день (докладніше про це і шість новітніх вправ для схуднення ви знайдете в міні книзі, яка йде в комплект з диском), через 3 місяці ви себе в дзеркалі не впізнаєте!!!

P.S. Тяжкохворим, тимчасово прикутим до ліжка, необхідно слухати Музику в навушниках і подумки уявляти собі, що ви танцюєте.

Детальніше на диску і в міні-книзі, яка йде в комплекті з диском.

0 комент.

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково