Диск Недериця “Душа Жінки”. КНИГА ЖИВИХ

Диски

Ціна - 65 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

1.В.А.Моцарт Концерт для скрипки та оркестру №4, частина друга. (Звуки дельфінів) 6.05
2.С.В.Рахманінов Концерт для фортепіано та оркестру №1, частина друга. (Звуки грози, що переходять в спів птахів) 6.44
3.Ф.Шуберт Експромт №3. (звуки коників) 7.02
4.К.Сен-Санс Інтродукція та Рондо каприччиозо. 9.07
5.Ф.Мендельсон Пісні без слів «Пісня №3» (звуки моря) 2.43
6.Ж.Массне Останній сон. (Звуки птахів) 4.41
7.А.Дворжак Серенада №1 Мі мажор. (Звуки моря) 4.11
8.Ф.Ліст Втіха Lento placido. (Птахи у струмка) 4.14
9.С.С.Прокофьев Балетна сюїта Попелюшка. «Юна Джульєтта» (Звуки дельфінів) 4.34
10.Л.ван Бетховен Концерт для фортепіано та оркестру №3, частина друга. 11.15
11.П.І.Чайковський Сентиментальний вальс №6 ор.51 2.10
12.Ф.Шопен Балада №1 ор.23 Сіль мінор. 9.02
13.Ф.Шуберт «Аве Марія». 4.38

Загальний час звучання: 76.26

Привіт, дорогі Жінки, справжні любительки Музики. Я, Недериця Степан Сергійович, диригент і музичний терапевт. Восени 2009 року я жартома вирішив випустити чотири компакт-диска з класичною Музикою. Саме ці твори видатних класиків я найчастіше застосовував на своїх музично-терапевтичних сеансах, які проводжу останні сім років. Всі вони прикрашені, посилені чудодійними звуками Природи, які нас оточують в повсякденному житті, але ми їх не слухаємо і не чуємо. Поспіх, метушня, невиправдане занепокоєння про своє майбутнє і майбутнє своїх близьких заважає нам це зробити. А адже Природа (БОГ) нічого просто так не робить. Значить, дивний спів птахів або соло коника, який виконує свою арію з невеликої щілини в дерев'яній підлозі - це не просто фонове сміття (як, наприклад, звуки громадського транспорту, які руйнують нас щодня). Ці звуки створені Природою для підтримки фізичного і духовного Здоров'я людини. Детальніше про все це читайте і слухайте в моїх міні-книжечках, а також у великих книгах з диском всередині, які скоро побачать світ. Чому я цей диск присвячую Жінці, Матері, Природі? Відповідь дуже проста. Ви, дорогі Жінки, тонкі істоти, тому дуже чуйно відреагували на проект. Тобто Вам він дуже сподобався, що надихнуло мене на подальшу роботу. До зими 2010 року моя колекція дисків (лікувальні та дитячі розвиваючі) буде налічувати не 4, а 40 дисків. Дякую Вам за підтримку і прагнення до досконалості.

Класична Музика - це досконала Музика, інакше людство давно б її вже забуло. Це не пісні-одноденки, які засмічують наш мозок і свідомість щодня, а вухо звикло до них настільки, що здається - це і є Музика. Ні, це не Музика. Це примітивний набір різних по висоті і довжині звуків з таким же примітивно одноманітним ритмом. А чоловіки, як з ними бути? Їм що - ця Музика не підходить? Звичайно, підходить. Вони теж дзвонять, дякують, але їх в десять разів менше, ніж жінок. Правда, вони такі незвичайні, що я хочу і про них згадати і подякувати за підтримку в моєї нелегкій справі просування Божественної інформації (класичної Музики) до свідомості наших співвітчизників і не тільки...

А тепер вгадайте, яким головним критерієм я керувався, коли працював над створенням цього диску? Правильно! Ця Музика повинна бути, в першу чергу, КРАСИВОЙ, як Душа тієї, якій Бог довірив бути його правою рукою на Землі. Тієї, яку можна буквально назвати Природой. Вона завжди при-рода(х), вона дає нам всім Життя. Десь, як-то прочитав, що Бог покарав жінку (не пам'ятаю, за що) і присвятив їй народжувати в муках. Не знаю, не знаю, але мені здалося, що жінка відчуває від цього процесу (від початку до кінця) найбільше щастя - задоволення. Або Бог помилився, або ті, хто пише таке в книгах?

Як я вже говорив, Музика Моцарта - це еліксир вічної молодості, краси і здоров'я. Це найглибше, щире і, в той же час, - найпростіше одкровення, дане нам зверху через присвяченого. Вона написана так, що її звучання зливається (входить в резонанс) з роботою центральної нервової системи людини. Людина, слухаючи її, звільняється від невіри і озлобленості, тобто стає добрим і щасливим, а значить, Здоровим ... Цей твір я назвав «Пані Ніжність». Скрипка Моцарта звучить так ніжно! Так може співати тільки любляча Мати. (Може, хтось зі мною не згоден? Тоді напишіть або зателефонуйте і повідомте мені назву тієї Музики, яка ніжніше моцартівської!) Присвячується тієї, чий ніжний голос солодше всіх звуків світу, - Мамі. Моїй мамі, всім мамам, майбутнім і існуючим. Спасибі Вам, дорогі жінки, за терпіння, мудрість, безсонні ночі і самопожертву.

А тепер включаємо Музику і уявляємо собі наступну картину. Ви на палубі білосніжного корабля в обіймах коханого... Над неозорими просторами Океану звучить і іскриться в повітрі Музика Моцарта. Зграя дельфінів супроводжує Вас і, весело пустуючи в воді, підспівує Моцарту. На Душе так спокійно і легко, що...

Розповідати вам, культурним людям, хто такий Рахманінов, смішно, чи не так? Цей твір я назвав «Хмари». Слухаючи його, я начебто парю в хмарах. Закрийте очі, розслабтеся, згадайте щось хороше, добре, смішне зі свого дитинства або дитинства своїх дітей. До речі, хочу зняти з вашої Душі, дорогі жінки, непідйомний камінь, який ви за собою всюди носите. Це власницькі почуття, які ви відчуваєте до своїх дітей. Якщо можна так висловитися, то ваші діти - не зовсім ваші діти. Так, ви багато для них зробили. Далі життя, виховали, з любов'ю ростили, але приблизно до 14 років у них формується власне «тіло бажань». З цього моменту ви можете або допомогти їм здійснити свої бажання, тобто стати повноцінною особистістю, або перешкодити. Допомога буде полягати в тому, що ви припините втручатися в їхні справи і будете допомагати порадою або справою тільки тоді, коли вони попросять, або коли в цьому виникне крайня необхідність. Свої бажання залиште для власної самореалізації. Іншими словами, займіться виключно собою, і всім навколо відразу стане легше жити. Повірте мені.

«Хмари»?! Хмари, які дають життя. Блюзнірство чути, як люди називають «поганою погодою» час, коли йде дощ. Це недо-розуміння, адже саме завдяки дощу (поганій погоді) ми живемо! А як після дощу легко дихається! Я навмисно зробив фонограму так, що до 4 хвилині 30 секунд звучання Великої Музики Рахманінова хмари розходяться, з'являється Сонце, і співають пташки. Тепер можна політати по хмарах.

Детальніше на диску і в міні-книзі, яка йде в комплекті з диском.

0 комент.

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково