Диск Недериці “Серце”, книга Живих

Диск Недериці "Серце", книга Живих

Диски

Ціна - 65 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

Відео Недериці "Серце": http://www.youtube.com/watch?v=bBp6I3qB-I

1 В.А.Моцарт Концерт для скрипки та оркестру № 1 частина перша. (Птахи)
2 К.Сен-Санс «Havanaise» (звуки птахів)
3 Г.Свиридов «Заметіль» Зимова дорога. (Звуки трійки з бубонцями)
4 Г.Форе «Колискова» (звуки птахів у струмка)
5 Е.Лало Концерт для віолончелі та оркестру Ре-мінор частина друга.
6 М.Гайдн Концерт для труби та оркестру Ре-мажор частина друга. (Звуки дельфінів)
7 С.В.Рахманінов «Італійська полька»
8 П.І.Чайковський «Лебедине озеро». Сцена «Andante non tropo» (звуки гагар)
9 В.А.Моцарт Концерт для флейти та арфи з оркестром До-мажор частина перша. (Звуки водоспаду)
10 І.Гайдн Концерт для віолончелі та оркестру До-мажор частина 3. (звуки птахів)
11 Ф.Мендельсон Концерт для скрипки, фортепіано та камерного оркестру Ре-мінор частина друга. (Звуки дощу)
12 Н.Паганіні Концерт для скрипки та оркестру № 1 частина 3 Rondo.
13 Равель П'єса в формі хабанери. (Звуки серця)
14 Ф.Шуберт «Військовий марш».
15 А.Вівальді «Сицилиано».

Загальний час звучання: 78.55

У травні 2010 мені зателефонувала завідувачка фізіотерапевтичним відділенням Київського інституту кардіології ім. Н.Д.Стражеско, Заворотная Лариса Марківна. Вона запитала, чи не можу я допомогти організувати музично-терапевтичне відділення для надання допомоги хворим, які проходять курс лікування в інституті. У відповідь я запросив її на свій наступний музичний сеанс. Може бути я не той, кого вона шукає? Відповідь на це питання я побачив в її очах, коли вона підійшла до мене в кінці сеансу. У них був захват. Вже на наступний день я дістав з «полки» купу паперів, куди записував свої напрацювання в цій галузі, відгуки людей і твори, що найбільш ефективно допомагають відновити роботу серцево-судинної системи. Протягом цілого літа я думав про це, поглиблював свої знання в цій сфері, експериментував з Музикою. Кінцевий продукт Ви тримаєте в руках. Так як я обіцяв провести в інституті кілька занять, то для своєї зручності розділив диск на кілька сеансів. Після закінчення роботи над музичною частиною мені здалося, що цей диск буде зручний і для проведення домашніх сеансів. Перед тим, як представить Вам свої цілющий сеанси, - кілька слів про музичну терапію, або в тому, що Все (Бог) є Звук.

У 1996 році журнал Американської медичної асоціації повідомив в результатах досліджень в області музичної терапії в місті Остін (штат Техас), в результаті яких було виявлено, що половина майбутніх матерів, які регулярно слухали спеціально підібрану класичну Музику при пологах, не потребувала анестезії. Музична стимуляція збільшує виділення ендорфіну і тим Самим Знижує потребу в ліках. Вона також допомагає відволіктися від болю і знижує нервозність. Яке відношення мають ендорфіни, що виробляються гіпофізом, до серцево-судинної системи? Пряме! Ендорфін-морфін (або, як його ще називають, «гормон щастя») виробляється мозком тільки тоді, коли людині цікаво жити. Коли її все радує. Коли вона від усього отримує задоволення. У відповідь організм винагороджує людину гормоном, Який можна назвати еліксиром здорового довголіття. Як це відбивається на роботі серця і судин? Природа дбайливо підійшла до створення людини. Неначе вона передбачала, в якій стресовий, депресивний стан вона себе «зажене» до початку двадцять першого століття. Справа в тому, що серце - це єдиний орган людського організму, Який працює автономно, а не від електричного імпульсу центральної нервової системи. Серце - орган, якій самозбуджується, але воно не може існувати саме по собі, як людина не може існувати без суспільства. Тому робота всього організму, і особливо - ендокринної системи, яка виробляє і підтримує внутрішній гормональний склад, надає найбезпосередніший вплив на роботу серцево-судинної системи! Вище ми говорили, що гіпофіз, або, як його називає знаменитий кардіолог з Петербурга Сергій Сергійович Коновалов - «Бог організму», виробляє ендорфін. Саме він керує всіма системами та органами. Нарешті добралися до суті. А хто керує гіпофізом? Наш настрій, наші емоції! А ними хто керує? Стан нашої Душі!

Саме цим я і займаюся. Намагаюся прекрасної класичної Музикою повернути людям радість життя, душевний спокій, впевненість в собі. Перебуваючи в хорошому стані Душі (як казав Ісус Христос, «в Царстві Небесному»), ми не залишаймо хворобам жодного шансу!!!

Сеанс №1

В.А.Моцарт Концерт для скрипки та оркестру

Чому більшість моїх дисків починаються з Музики Моцарта, а не Чайковського, Бетховена або Дебюссі? Силу вплива музики Моцарта не можна порівняти з іншими. Будучи винятком із винятків, він вивільняє лікувальну дію. Сила його перевершує все, що ми можемо бачити у його попередників, сучасників і послідовників. Мелодії, ритми, високі частоти Музики Моцарта відновлюють і стимулюють творчі та мотиваційні області головного мозку. Їм властиві прозорість, простота і ритмічність, які створюють безмежний простір, хвилюючий людський дух! Я вибрав скрипковий концерт Моцарта не випадково. Справа в тому, що численні дослідження в галузі музичної терапії показали, що звучання струнних інструментів (зокрема, скрипки) особливо благотворно впливає на серце і на кровоносну систему в цілому (на противагу, наприклад, органу). Тому для лікувального диска з короткою, але ємною назвою «СЕРЦЕ», я підібрав найпрекрасніші твори, написані для скрипки, віолончелі...

Тепер вмикаємо Музику Моцарта (рекомендую використовувати гарну апаратуру або плеєр з навушниками). Перший наш сеанс почнемо з самого головного - інформаційного очищення крові. Закрили очі, і, слухаючи небесної краси Музику Моцарта, думаємо про щось дуже-дуже хороше. Наприклад, подумки повертаємося у найщасливіший момент свого минулого чи переносимося в майбутнє, коли ваше найсильніше бажання здійснилося.

Я вже згадав про Сергія Сергійовича Коновалова, книги якого настійно рекомендую купити і вникнути в суть Його Вчення. Так ось, він називає кров «тканинним мозком». Що це означає? Це означає, що кров несе нашим клітинам не тільки кисень і поживні речовини, а в першу чергу - інформацію! Інформацію про те, в якому стані Душі в даний момент часу ми знаходимося. Виходить, що якщо ми радіємо - і клітини радіють, ми засмучуємося - і клітинам нудно жити на світі. Це і є основна причина всіх хвороб. Тільки потім йде спадковість, переїдання, перевантаження, травми і т.д. Отже, насолоджуючись, захоплюючись Музикою, Собою, Життям, наші клітинки одужують!!!

К. Сен-Санс. «Havanaise».

Цей твір своєю енергією, ритмом, Духом допоможе очистити внутрішні стінки наших судин від ліпідів, жирових бляшок. Закриваємо очі і уявляємо собі, як звук у вигляді золотистого промінчика проходить по всіх венах і артеріях, починаючи від аорти і закінчуючи найтоншими венулами і артериолами. Внутрішні стінки судин стають кришталево чистими!

Г. Свиридов. «Зимова дорога» з симфонічної Поеми «Заметіль».

Як я вже сказав, Свиридов - це Пушкін в Музиці. Йому вдалося звуками в поєднанні з ритмом (музикою) найбільш достовірно передати переживання пушкінських героїв. Слухаючи твір «Зимова дорога», здається, що ти мчиш на трійці жвавих скакунів по сніжному полю безкрайнього щастя. Свого безмежного Щастя! Встаємо і виконуємо вправу, спрямовану на відновлення кровообігу в усьому організмі. Перекочуємося з п'ят на пальчики, поки звучить Музика.

Г. Форе. «Колискова».

Під чарівні звуки Музики французького романтика, повністю розслабившись, відпочиваємо. Сам насолоджуюся фонограмою звуків лісового струмка і співом птахів. Ми з моїм другом і звукорежисером всіх моїх дисків Віталієм Кошубою створили її для прикраси Музики Г.Форе. А Ви насолоджуєтеся?

Детальніше на диску і в міні-книзі, яка йде в комплекті з диском.

0 комент.

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково