CD С.Недериця «Відновлення органів травлення»

Диски

Ціна - 65 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

Перед тим, як провести свій перший музично-терапевтичний сеанс, спрямований на лікування органів травлення, я два тижні щодня слухав різну класичну Музику, але ніяк не міг визначити твір, який ефективно впорається з цим завданням, поки не прослухав «Слов'янський танець» №10 А. Дворжака. Слухайте і вирішуйте самі - правий я, чи ні.

Слухаючи цей твір, створюється враження, що в цій Музиці сконцентрована відповідь на одвічне питання про Широту і Незвичайність Слов'янської Душі. Рвучка, нестримна, із запаморочливим каскадом злетів і падінь. Інакше бути не може. Адже почуття у цій Душі ллються через край, як ця Божественна Музика. Як ви вже здогадалися, цей твір зцілює Душу, яка, будучи здоровою, підтримує і Тіло в здоровому стані. Слухаючи Дворжака, я відчуваю, як одужує, відроджується моя Душа... А Ви відчуваєте?

Твори з шостого номера по дев'ятий я рекомендую слухати під час приготування і прийому їжі. Чому? Ден Карлсон (США) провів дивовижне дослідження. Він з'ясував, що травна система рослин, тварин і самої людини «працює» на частоті 5000 Гц. На такій же частоті 5000 Гц співає нічний «хор» коників і цвіркунів. Карлсон додав в якості фону до класичної Музиці стрекотіння коників і програвав цю «обідню музику» рослинам під час поливу поживними речовинами. Музика допомагала рослинам засвоювати живильні речовини з ефективністю в 700%!!! В результаті швидкість їхнього зростання збільшилася на 99%. Наприклад, рослина, нормальний розмір якої 50 см, за два роки обробки «обідньою музикою» зросла до 400 метрів.

«Музичні добрива» Карлсона так само допомагали виліковувати серйозно пошкоджені рослини. Чому я рекомендую ці дивовижні, ніжні, променисті твори Баха, Сен-Санса, Шопена і Гайдна, м'яко доповнені самої Матінкою Природою (хором коників) слухати під час прийому і приготування їжі? По-перше, будуть ефективніше засвоюватися мікроелементи та інші поживні речовини, які зазвичай проходять транзитом через організм. По-друге, мимоволі, без Вашої участі буде відбуватися зцілення не лише «Травної системи», але і всього організму в цілому.

По-третє, від краси і спокою цієї Музики ваша Душа буде блаженствувати. Саме для цього і створювався цей компакт-диск. Позитивні емоції - це здоров'я.

Приємного апетиту і щастя Вам, кохані люди!

«Відновлення органів травлення»Диск №2 Книга Живих. «Відновлення органів травлення»

Детальніше на диску і в міні-книзі, яка йде в комплекті з диском.

 • 1. В.А.Моцарт Дивертисмент № 4 8.39
 • 2. П.И.Чайковский "Вальс квітів" з балету "Лускунчик". 7.06
 • 3. Л.В.Бетховен Соната для фортепіано №8 "Патетична". Частина 2 5.00
 • 4. Г.В. Свиридов вальс з симфонічної поеми "Заметіль". 4.00
 • 5. Антонін Дворжак "Слов'янські танці". Танець № 10 5.46
 • 6. И.С.Бах "Добре темперований клавір". Прелюдія До мажор 2.10
 • 7. Шарль-Каміль Сен-Санс "Романтика" ор. 36 3.58
 • 8. Фридерик Шопен Ноктюрн № 2 4.48
 • 9. Франц Йозеф Гайдн концерт для труби з оркестром 4.03
 • 10. Клод-Ашіль Дебюссі Прелюдія до "Післяполудневому відпочинку фавна". 10.35
 • 11. Клод-Ашіль Дебюссі "Місячне світло" 4.28
 • 12. В.А. Моцарт (В. Фліес) "Колискова" 5.03

Загальний час звучання: 65.37

0 комент.

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково