Аудіозбірка «Добрі казки для Нового століття». CD для дітей

Аудіозбірка «Добрі казки для Нового століття». CD для дітей

Диски

Ціна - 65 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

Добрі казки написані спеціально для дітей і батьків з новим розумінням світу. Сама ідея створення таких (виключно добрих) казок з'явилася тому, що мої хороші й добрі маленькі дітки ну ні в яку не хотіли слухати загальноприйняті казки, в яких хтось когось їв. Виходить, що психіка зовсім маленьких дітей ще не готова до народних казок, написаних раніше. Зараз багато хто вважає, що приходять трохи Дурга діти, не такі як раніше, будь-то Індиго або просто дитина з оригінальним світобаченням...

 

Тексти казок дуже прості, призначені вони для самих маленьких дітей приблизно від двох і до чотирьох років. Просто і доступно для маленької дитини тут розповідається про нашу природу, про Матінку-Землю, про людей, які живуть на Землі, про добрі і хороші справи. У тексти казок включена пізнавальна інформація, наприклад, про те, де і як вирощується льон на матерію, як вирощують овочі та фрукти, чому вони корисні для здоров'я, чому корисно загартовуватися і купатися.

Наші казки розповідають про дбайливе відношення до навколишнього світу, підносять красивий образ нашої Матінки-Землі, з якої росте все, що годує нас і одягає. Ще казки вчать працьовитості, доброті, вмінню по-хорошому зпілкуватися з навколишнім нас природним світом. Таке ставлення до світу допомагає сформувати у кожної дитини здоровий світогляд, вчить діток цінувати і берегти красу планети. Дуже прості і зрозумілі дитині сюжети дають розуміння необхідності творчого способу життя.

Казки записані у виконанні талановитих молодих акторів - Олександра Фоменко та Аліни Проценко. Музичне оформлення - народні мелодії у виконанні широко відомого у світі Національного академічного оркестру народних інструментів України.

0 комент.

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково