Абсолютне здоров’я. «Ефект Моцарта». Диск С.Недериця

Диски

Ціна - 65 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

У цій міні-книзі, присвяченій моєму улюбленому композитору Моцарту, я буду більше говорити про те, як Музика розвиває (відроджує) духовну сторону людського життя. Про вплив Музики на фізичний рівень людини і безліч корисних рекомендацій читайте в дисках: «Відновлення внутрішнього середовища організму», «Відновлення органів травлення», «Серце», «Хребет і суглоби», «Ідеальна фігура», «Відновлення центральної нервової системи»...

Зверніть особливу увагу на приготування і використання цитрини, з диска «Серце». Це найефективніший, природний (натуральний) спосіб позбавитися від атеросклерозу, основної причини серцево-судинних захворювань. Також рекомендую вивчити напам'ять і щодня виконувати 6 основних вправ з диска «Ідеальна фігура», тим більше що вони такі легкі...

І ще зверніть увагу на диск «Відновлення внутрішнього середовища організму». Там ви знайдете, скільки необхідно вживати водички в день, як її правильно вживати і як структурувати (заряджати) її...

Ключем до розуміння Величі Моцарта є те, що його Музика пронизана самою якістю-простотою. Саме це нас і притягує. Згадайте себе. Хіба ви любите спілкуватися з людиною складною, у якої комплекс на комплексі та проблема одна краща за іншу? Ні, звичайно. А з простою, відкритою, іноді ми говоримо чистою людиною, завжди приємно спілкуватися... Моцарт не плете інтригуючу музичну тканину, як великий математичний геній Баха. Він не здіймає хвилі Емоцій, що переливаються через край, як потужний Бетховен. Його розум, ніжність і простота незмінно приголомшує нас. Унікальність і незвичайна сила Музики Моцарта, швидше за все, пояснюються його життям, особливо обставинами, які супроводжували його появу на світ. Моцарт був зачатий в рідкісному середовищі. Його передпологовим існуванням було щоденне занурення у світ Музики. У будинку постійно звучала скрипка батька, відомого скрипаля і диригента, а його мати, дочка музиканта, зіграла колосальну роль у музичному розвитку. Вона співала пісні і серенади ще на етапі вагітності. Моцарт народився буквально витканим з Музики. У віці чотирьох років він став обдарованим виконавцем. У шість років він написав свій перший менует і тріо для клавішних інструментів. А до дванадцяти років він вже творив без перерви...

За свою блискучу кар'єру Моцарт створив сімнадцять опер, сорок одну симфонію, двадцять сім фортепіанних концертів, десятки фортепіанних сонат, безліч музичних творів для органу, кларнета та інших інструментів. Не встигнувши записати один твір, він вже писав інший. Здавалося, він бачить все твір цілком, ще не встигнувши покласти його на папір.

У листі до батька Моцарт якось зізнався: «Все вже давним-давно складено, просто не все ще записано». Ще один секрет привабливості Музики Моцарта полягає в тому, що він ніколи не втрачав аури «вічної дитини». У зв'язку з цим, його Музика просякнута дитячою невинністю і щирістю. Моцарт не міг і представити, що його творчість стане своєрідним «філософським каменем» - універсальним ключем до зцілення за допомогою Музики і звуку.

Секрет лікування Музикою (в даному випадку Музикою Моцарта) полягає в умінні не тільки слухати, а й чути Музику. Різниця між слухати і чути величезна. На відміну від слухання, яке відбувається автоматично (на автопілоті), чуття є здатністю зосереджуватися на чомусь, запам'ятовувати та емоційно реагувати на звук, насолоджуватися! Чуття - активний процес, а слухання - пасивний. Саме це я вам зараз і продемонструю. Я буду говорити всього кілька слів про твір Великого Моцарта, а ви після прочитання із задоволенням його послухаєте. Можна скористатися моїм третім способом - Музикомолитвою. Для цього необхідно під час слухання Музики Моцарта, Молитися, генерувати позитивні вібрації (думати про хороше, радіти...)!

Далі я опишу, які почуття викликає в моїй Душі ця Музика. Ви, уважно прочитавши назву творів і мої відчуття, закриєте очі і, розчинившись в Океані чарівних Звуків, будете блаженствувати...!

Абсолютне здоров'я. «Ефект Моцарта». Диск С.Недериця

1. Концерт для фортепіано та оркестру № 26, частина 2. (Захват, здивування, умиротворення, поміркованість, ус...)
2. Рондо для скрипки та оркестру До-мажор. (Витончена, щира, грайлива, зціляє, исти...)
3. Симфонія № 29 «Празька», частина 2. (Урочиста (тихе торжество), таємна (тотальна таємниця)).
4. Концерт для кларнета та оркестру № 4, частина 2. (Прекрасна, приємна, правильна, святкова, поло...)
5. Концерт для скрипки та оркестру № 4, частина 3 Рондо. (Людяна, чарівна, чуттєва, чиста, чудова, чу...)
6. Концерт для фортепіано та оркестру № 21, частина 2. (Радісна, романтична, райдужна, рідна, рас...)
7. Симфонія № 40 Соль-мінор, частина 4. (Завзята, захоплююча, чудова, здорова, зе...)
8. Соната для фортепіано Фа-мажор, частина 2, Адажіо. (Співчутлива, спокійна, світла, творить, змі...)
9. Соната для скрипки і фортепіано Мі-мінор, частина 2. (Лірична, ласкава, промениста, легка, кохана, лу...)
10. Соната для фортепіано Фа-мажор, частина 3 «Presto». (Проста, зрозуміла, приголомшлива, співуча, позитивна, по...)
11. Концерт для фортепіано та оркестру № 22, частина 2. (Геніальна, глибока, гладка, гармонізує, грац...)
12. Увертюра до опери «Весілля Фігаро». (Життєрадісна, животворяща, жива, бажана, ...)
13. Соната для фортепіано Ля-мажор, частина 1 (перша варіація) «Andante grazioso». (Божественна, Безбережна, Безтурботна! безкрайня...)

Блаженство Божественного боготворіння...!!!

Доповніть, будь ласка, мене, якщо є бажання.

Детальніше на диску і в міні-книзі, яка йде в комплекті з диском.

1 коментар

 1. Здравствуйте Степан Сергеевич!
  Вчера, вернувшись в измотанном состоянии от посещения института кардиологии имени М. Д. Стражеско, решила отдохнуть и поставила Ваш диск Эффект Моцарта «Абсолютное здоровье». Волшебная Музыка в сочетании со звуками живой Природы сняли усталость. Хотелось слушать, еще и еще!..
  А сеансы Клуба! Я очень пожалела, что открыла Ваш Клуб только сейчас, совершенно случайно. Книги Доктора Сергея Сергеевича Коновалова у меня давно есть, а вот что существует в городе Киеве Клуб поклонников Доктора, я не знала. Спасибо огромное! Вы человек света! Все это стоит огромного труда, подготовка к сеансам Клуба, музыкальная терапия.
  Спасибо за Дмитрия Красноухова. Я очень люблю его диск «Рождение ангела». Очень хорошо заниматься под такую Музыку. Я как раз пришла к Вам в Клуб впервые, когда был концерт Дмитрия Красноухова. Хорошо, что такой человек живет в нашем городе.
  Читала Вашу книгу «Исцеление Души». Это Ваша исповедь, Ваша боль, затем надежда и радость. Вы правы эффект под музыку книга имеет другой. Я тоже переживала и под конец радовалась за Вас! Будьте счастливы! Хочу поддержать Ваше второе главное желание, чтобы Доктор Сергей Сергеевич Коновалов приехал к нам в Киев с концертом. Было бы здорово!

  Кононенко Валентина Петровна

  Кононенко Валентина Петровна — 01.05.2018 @ 14:24

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково