“Чарівні історії нашого лісу”

Книги

Ціна - 149 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

​Автор: Ольга Гура
Ілюстрації: Наталії Лещенко
Обкладинка: Тверда
К-сть сторінок: 40
Розміри: 225 на 225 мм
Серія: "Єтноєкологічна казка"
Вік: Діти, 3+ (музика, українські колисанки 0+)
Музичне оформлення: Ольгі Гура, ауіоказки та авторська музика.

«Чарівні історії нашого лісу» - продовження серії екологічних казок для дітей від поетеси, письменниці, музиканта, співачки, громадського еколога з поліського містечка Малин – Ольги Гури. У дивовижний світ лісової казки потрапляє малюк, гортаючи сторінки цієї книжки, надзвичайно гарні та фантастичні ілюстрації до якої намалювала художниця Наталя Лещенко.

Мандруючи лісовими стежками разом з Маленькою Лісовою Чарівницею, дитина відкриває для себе ніби знайомі і звичайні, але водночас неймовірно прекрасні явища природи рідного краю (казкового Лісу). Тут і Вартові казкового Лісу, і Маленька Лісова Річечка, і Стара Скрипуча Сосна з її чарівними піснями, і Вогняний Чаклун, і могутні Велети-Дуби…

Книжка видана разом з аудіо-версією казки та авторськими піснями і колисанками у виконанні Ольги Гури. До альбому увійшли також відомі європейські легенди і балади, перекладені авторкою на українську мову. В 2013 році Ольгу Гуру визнано кращим автором-виконавицею музичного конкурсу від 1 каналу Українського радіо. Ніжний, теплий материнський голос співачки заколисує та наповнює душу дитини затишком, спокоєм і силою материнської любові.

Стефан Недериця

2 комент.

  1. Доброй ночи!Приобрела ваши книги,спасибо большое,очень полезны, яркие,добрые!Но к сожалению без диска и по ссылке информация не загружается!??Если можно помогите, как скачать диски??Спасибо!

    Светлана — 13.12.2017 @ 01:02
  2. http://www.classica-ns.com.ua/skachat-muziku-do-dityachix-knig.html – в самом низу по ссылке “завантажити”

    admin — 13.12.2017 @ 01:21

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково