Українські колисанки “Ходить сон…”. Ольга Гура

Українські колисанки "Ходить сон...". Ольга Гура

Диски

Ціна - 65 грн.

До кошику

Книги до 4 років | Книги від 4 років
Завантажити музику до дитячих книг

В альбом «Українські Колисанки "Ходить сон..."» у виконанні Ольги Гури (поетеси, композитора) увійшли 12 колисанок - народних, як відомих («Котику сіренький», «Ходить сон», «Гойда-гойда-гой...»), так і маловідомих («Повішу я колисочку», «Спи, дитино, спи», «Перепілонька»), а також авторских («Моє маленьке янголятко», «Спи, синок маленький», «Лебеді», «Зима»), колискових, написаних на музику інших авторів (М.Нопфлер «Пригорни маля», М. Блантера сл.М.Ісаковській «Місяць над нашою хаткою» в перекладі українською мовою Ольги Гури).

Оригінальне звучання колискових надає аранжування, створене професіоналами студії «Лещата Рекордз» (м.Малин). В альбом увійшли також авторські вірші для дітей Ольги Гури, а в паузах між піснями використані специфічні звукові ефекти (скрип снігу, дверей, спів птахів, цвіркунів, шум вітру, дощу, дитячий сміх, дзюрчання струмка, кельтська арфа, ірландська сопілка та ін.).

Разом з колисковими і віршами авторка альбому ніби у казці «12 Місяців» проводить дитину через усі пори року (спочатку дитина чує скрип кроків на снігу, відкриваються двері під виконання народної колискової, потім в піснях і композиціях проходять весна, літо, ось вже чути гуркіт грому і осінній дощ, а потім знову скрип кроків по снігу).

Завершується альбом двома бонус-треками «Цикади» і «Нічні птахи». Все це в поєднанні з м'яким заколисуючим вокалом співачки створює дивовижну атмосферу казки, чарівництва, радості і спокою, які так необхідні малятам для легкого, приємного засинання під чарівні звуки колискових.

"Ходить сон...". Ольга Гура

1. Intro
2. Котику сіренький
3. Мій дім задрімав (вірш)
4. Моє маленьке янголятко
5. Засинай, моя дитино (вірш)
6. Спи, синок маленький
7. Як сніжок присипле хату
8. Зима
9. Повішу я колисочку
10. Ти схожа на Вкраїну (вірш)
11. Лебеді
12. Ходить сон…
13. Балачки собі балакали (вірш)
14. Спи, дитино, спи
15. Пригорну маля
16. Тін-вістл (свиріль)
17. Перпілонька
18. Місяць над нашою хаткою
19. Гойда-гойда-гой
20. End
21. Цикади (бонус-трек)
22. Нічні пташки (бонус-трек)

0 комент.

Залиште коментар або відгук

(**) - обов'язково